Úvod O nás

O nás

jsme firma působicí na našem trhu od roku 1991 a specializujeme se na bezpečnost a ochranu zdraví pracovníků, dodávky širokého sortimentu zboží pro průmysl, stavebnictví, obchod i zdravotnictví. Zastupujeme přední české i zahraniční firmy a dodavatele ( Cerva  Prabos  VM  3M  DeltaPlus   Industrial Starter  Moldex  Cormen Refil  a mnoho dalších ). 

V naší nabídce si můžete vyhledat požadované zboží dle rizik, které ovlivňují činnost vašich pracovníků nebo nám vyspecifikujte rizika a my vám nabídneme vhodné řešení.

Nedílnou součástí dodávky pracovních oděvů je zhotovení firemního loga, nápisů, značek atd. Tuto činnost vám poskytneme od grafického návrhu až po vlastní realizaci vhodnou technikou - výšivka, nášivka, přímý sítotisk, sublimační tisk , transférový potisk atd.

Provozujeme i šicí dílnu, kde zhotovujeme zakázkové pracovní oděvy a nabízíme další spolupráci např. kompletační práce nebo práci ve mzdě.

 

Našim cílem je zákazník, který u nás nejenom nakoupí, ale i se spokojeně vrátí - a toto vnímáme jako náš hlavní úkol.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

)

Kategorie
Přijímáme platební karty
přijímáme platební karty
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.